Zpět do obchodu

Registrace

ZANIER Hot GTX 2.0

Dámské vyhřívané rukavice

4 290 Kč

ZANIER Hot GTX 2.0

Kód: 78/XL
Neohodnoceno

Dámské vyhřívané rukavice

Luxusní dámské rukavice se systémem vyhřívání pro náročné uživatele, které skutečně fungují! Vhodné do náročných povětrnostních podmínek. Nebo prostě pro ty kteří chtějí mít své ruce v teple za každých podmínek. Tyto evropské rukavice si zaslouží nejvyšší uznání! Přes noc (doba dobijení cca 3hod.) si můžete dobít agregáty nabíječkou, která je samozřejmě součástí rukavic. Topná tělesa jsou odolná proti vodě a mohou absorbovat otřesy bez poškození. Pokud se změní počasí a oteplí se, tak lze agregáty jednoduše odpojit. Tyto rukavice jsou vyrobeny z větruvzdorného a prodyšného materiálu, který zajišťuje suché ruce i bez možnosti použití tepelných agregátů a samozřejmostí je perfektní střih rukavic, se kterým padnou jako ulité.

Heat-Tec: Revoluční systém Heat-Tec, který podporuje prokrvení Vašich rukou. Pomocí impulsů z Lithiové baterie s max. 10 hodinovou periodou jsou vysílány impulsy do vaší ruky, které podporují krevní oběh až do konečků prstů. Celý systém lze regulovat pomocí tlačítek+/- na hřbetu ruky. Hmotnost baterie pod 50 gramů.
ZANIER HEAT GTX:
Membrána Gore-Tex: Gore-Tex je nepromokavá a prodyšná membrána, která udrží ruce pohodlně v teple a suchu.
Zateplení: Loft a Thinsulate – Je extrémně měkký, teplý a lehký izolační materiál. Izolace nabízí podobné vlastnosti jako peří, odpuzuje vodu a je prodyšný.

BREATH - Zanier Breath odvádí vlhkost pryč od těla ven a udržuje vaše ruce v suchu a teple
HEAT-TEC - Elektrické vytápění kdy jen 50g lehké, vysoce kvalitní Li-lo akumulátory vydrží topit až 10hodin!

Jméno značky: ZANIER
Varianta:
Kategorie: E-SHOP
Dostupnost: Skladem (2 ks)
4 290 Kč