Zpět do obchodu

Registrace

SPORTEN RS CLASSIC JR

Běžky Sporten RS CLASSIC junior

2 990 Kč

SPORTEN RS CLASSIC JR

Kód: 1743/162
Neohodnoceno

Běžky Sporten RS CLASSIC junior

Běžky Sporten - popis: Lyže vycházející z dospělé verze skatových běžek pro začínající závodníky. Má odolnější konstrukci, stále je však určena jen pro upravené tratě. Lyže nejvyšší kvality a konstrukčního řešení. Ultralehké jádro tvořené kombinací hi-tech materiálů doplněné hladkou skluznicí HM Graphite Base. Váha páru lyží při délce 157 cm je 980 g.


DÉLKA (CM) PROFIL PRO VÁHU (KG)
147 41-44-44 30-40
157 41-44-44 35-45
167 41-44-44 40-50

SKLUZNICE HM Graphite Base


Skluznice: UHM NANO GRAPHITE RACE BASE
Graphitová skluznice s ultravysokým molekulárním číslem, vyrobená za použití nanočástic. Má mimořádné kluzné parametry pro většinu podmínek díky několika
speciálním aditivům. Součet těchto předností zaručuje maximální absorpci vosku. Skluznici používáme na lyže určené výhradně prozávodní účely. Pro plné zachování vlastností skluznice je nutné lyže odborně servisovat.

Technologie:

Ultralight dřevěné jádro SDB Base 3D SHAPEHONEYCOMBCARBON HIGH TECH COMPOSITE 

ultralight dřevěné jádro - jádro z exotické ultralihké dřeviny použité zejména k dosažení nízké hmotnosti a zároveň ke zlepšení přenosu sil při odrazu a skluzu
3d tvarovaný povrch, trojrozměrně tvarovaný povrch lyže nejen vylepšuje vzhled, ale především významně zvyšuje torzní tuhost lyže a napomáhá správnému rozložení fyzikálních sil.
SBC Base Skluznice s vysokým molekulárním číslem vyznačující se výbornou absorpcí vosku a skvělým skluzem.
HONEYCOMB - Materiál podobný včelímu plástu užívaný v závodním běžeckém lyžování pro snížení váhy lyže na nejnižší možnou mez.
CARBON HIGH TECH COMPOSITE - V konstrukci je použit carbon pro dosažení nižší hmotnosti zároveň se

Jméno značky: SPORTEN
Varianta:
Kategorie: Junior
Dostupnost: Skladem (2 ks)
2 990 Kč