Zpět do obchodu

Registrace

SCOTT LOLA A

Sjezdové lyže SCOTT LOLA A; bez vázání

4 990 Kč

SCOTT LOLA A

Kód: 5115/175
Neohodnoceno

Sjezdové lyže SCOTT LOLA A; bez vázání

Lyže Scott Lola jsou zaměřeny na vás, dámy, které rády tráví velkou část svého času mimo vyšlapané cesty. Tyto lehké lyže mají dostatečnou šířku v pase a rockerované špičky a patky, aby byly tyto hole hladké a surfovaly v měkkém sněhu. Tyto lyže, které jsou opravdovým all-mountain ripperem, zůstávají pevné ve středisku i v parku, což znamená, že budete mít na tváři velký úsměv bez ohledu na to, kam se je rozhodnete vzít. Takže když předpověď vyžaduje velkou skládku přes noc nebo pokud právě křižujete manšestr s několika dívkami, popadněte Lolu a vezměte ji na horu; Nezklame!

Twin-Tip Rocker (S) – Vahadlo umístěné na špičce (300 mm) a patce (200 mm) lyží umožňuje maximální plovák při jízdě vpřed i při výhybce. Zadní vahadlo také zvyšuje manipulaci s prašanem tím, že zvyšuje množství lyží, které se zarývá do sněhu a zvedá špičku lyže.

Boční řez

3Dimensional Sidecut  Poskytuje lepší kontrolu hran a sílu pod chodidlem a zároveň zvyšuje stabilitu a předvídatelnost lyže. Vylepšený otočný bod přidává na hravosti lyže.

Tvar

Rocker/Camber Profile  Tvar odklonu, který vám pomůže prokousat se batohem a kolébkou ve špičce, aby vás udržel ve sněhu.

Lamináty

Sendvičový boční stěnový konstrukční laminát  SSCL kombinuje laminátovou horní a spodní desku s tradiční sendvičovou konstrukcí bočnice. SCOTT optimalizoval použití materiálu tak, aby vytvořil konstrukci, která drasticky snižuje hmotnost lyží. Specifické oplétání a různé kombinace laminátů zaručují nejlepší možnou konstrukci pro jejich zamýšlené použití.

Hrany

Freestyle Finish  Větší úhel hrany základny 1,6° usnadňuje zatáčení lyží a je shovívavější na podestách a kolejnicích.

Další funkce

Dámský specifický design  Všechny dámské lyže mají specifickou konstrukci pro ženy, což znamená, že jsou navrženy tak, aby byly lehké a živé a zároveň splňovaly úroveň výkonu, kterou lyžařky vyžadují.

Kompatibilita vazeb

Doporučujeme šířku brzd o 15 mm širší, než je šířka pasu lyže.

Jméno značky: SCOTT
Varianta:
Kategorie: Freeride
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (2 ks)
4 990 Kč