Zpět do obchodu

Registrace

SALOMON SENSE WHITE CORAIL

Dámské lyžařské brýle Salomon Sense white corail

1 500 Kč

SALOMON SENSE WHITE CORAIL

Kód: 3129/WHI
Neohodnoceno

Dámské lyžařské brýle Salomon Sense white corail

Rozměry čoček v nejvzdálenějších bodech: A: 184 mm B: 77 mm Povlak: Vícevrstvý Objektiv: Super bílý Propustnost světla: V.L.T. 25 %  S2 . Univerzální ZORNÉ POLE: Salomon Wide Wision 2019 Snowsport Široké zorné pole - díky snížené tloušťce rámu a modernímu designu zaručují brýle široké zorné pole.

Hypoalergenní pěna - zabraňuje alergickým reakcím

RÁM: Měkký rám vyrobený z jednoho typu materiálu - rám je vyroben z měkkých materiálů, které poskytují dostatečné pohodlí a padnou na jakýkoli tvar obličeje

PŘEDCHÁZENÍ MLŽENÍ: Systém proudění vzduchu – navržen a zkonstruován tak, aby zajistil správnou rovnováhu mezi vnitřním objemem brýlí a prouděním čerstvého vzduchu. Salomon Wide Wision 2019 Snowsport Cylindrical čočka - cylindrická čočka s plochým 2D vzhledem. Poskytuje široké zorné pole v horizontální rovině a mírně užší ve vertikální rovině. Technologie vstřikování - sklo vyrobené vstřikováním z polykarbonátu nebo polyamidu vysoké kvality a odolnosti. Proces vstřikování nabízí lepší poměr ceny a kvality, dobrou zrakovou ostrost a vynikající optické vlastnosti Salomon TRI-TECH 2019 Snowsport Nová generace antistatického, hydrofobního a oleofobního povlaku, který zpevňuje čočku a zlepšuje její vlastnosti, aniž by změnil její barvu nebo odstín. Je hladký a velmi odolný. Dodatečná povrchová úprava proti poškrábání s vysokou odolností a životností Čočky Salomon 100% UV CUT 2019 Snowsport Salomon pomáhají předcházet všem poškozením očí způsobeným sluncem a škodlivými UV paprsky, které generují. Salomon Perfect Match 2019 Snowsport Perfektní přizpůsobení brýlí k helmě při zachování všech použitých technologií.

 

Jméno značky: SALOMON
Varianta:
Kategorie: Lyžařské brýle
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (3 ks)
1 500 Kč
1 880 Kč Ušetříte 20 %