Zpět do obchodu

Registrace

SALOMON QST PRO 90

Lyžařské boty Salomon QST PRO 90

6 990 Kč

SALOMON QST PRO 90

Kód: 2325/305
Neohodnoceno

Lyžařské boty Salomon QST PRO 90

Lyžařské boty Salomon QST Pro 90 Vám pomohou vyvinout se v lyžaře, kterým chcete být. S využitím  jazyka EndoFit jsou tekuté, dynamicky ohebné boty, které jsou navrženy tak, aby posunuly vaše lyžování na další úroveň

 

Poslední: 100 - Velkorysý 100 mm poslední vyhovuje průměrným a o něco širším nohám.

EndoFit Step-In  Plastový tvar jazyka konstrukce skořepiny Endofit umožňuje širší otvor pro intuitivní krok.

EndoFit Foot Wrapping  Díky revoluční vnitřní překryvné konstrukci jazyka jsou oblasti přední části chodidla při zavírání 2 předních přezek dokonale zabaleny.

Ohýbat

Flex: 90  Střední flex ideální pro středně pokročilé nebo agresivní začínající lyžaře.

EndoFit Progressive Flex  Vnitřní překrývající se konstrukce jazyka přináší skutečnou alpskou sílu v progresivním ohybu při nabíjení dolů.

Parník

My Custom Fit 3D Sport Liner | 30% Thermo Foam  3D konstrukce obsahuje tepelně tvarovatelné vložky kolem kotníku a paty, které okamžitě vyřeší tlakové body pro bezkonkurenční oporu.

Materiály a design skořepin

Sensifit Shell  Silný a lehký design granátu postavený z tenčích stěn pro snížení hmotnosti, zesílený ve strategických oblastech, aby se zabránilo vyfukování skořepiny při ohýbání dopředu v ostrých zatáčkách.

Plášť  polyuretan

Manžeta  Polypropionát

Postoj

24mm oversized Pivot  Snížená vůle pro extrémní přesnost a přímý přenos výkonu. Vzhledem k tomu, že mnoho moderních allmountain lyží je širších, vyžadují větší točivý moment, aby zůstaly na hraně. Oversized Pivot odpovídá na potřebu širších lyží.

Jméno značky: SALOMON
Varianta:
Kategorie: Lyžařské boty
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Vyprodáno
6 990 Kč