Zpět do obchodu

Registrace

NIDECKER SUPERMATIC black

Snowboardové vázání NIDECKER SUPERMATIC Black

10 799 Kč

NIDECKER SUPERMATIC black

Kód: 6332/M
Neohodnoceno

Snowboardové vázání NIDECKER SUPERMATIC Black

Nidecker Supermatic je první univerzální automatické vázání se dvěma možnostmi vstupu. Mnoho značek se pokoušelo rozluštit kód step-in vázání a neuspělo. Většina těchto systémů vyžadovala specifické boty, mnohé z nich nefungovaly dobře v prašanu a žádný z nich nebyl tak pohodlný a spolehlivý jako běžné dvoustrapové vázání. Nidecker čtyři roky vyvíjel vlastní řešení, které všechny tyto problémy řeší, a je to skutečný převrat.

Vázání Supermatic funguje na principu aktivovaného hibacku nazvaného Drop In tech. Stačí, když nohu zasuneš přes zadní část a sešlápneš patní pedál, čímž se vázání automaticky zapne. To je vše – můžeš jezdit. Jednoduchá uvolňovací páčka umožňuje stejně rychlý výstup z vázání. Strapy mají stejnou pohodlnou konstrukci AuxTech jako klasická špičková vázání Nidecker. Jednou je nastav a pak je zajisti pomocí hliníkových západek Locking Slap Ratchets, aby ti vázání příště vždycky skvěle sedlo. Krása tohoto systému spočívá v tom, že funguje s jakoukoli botou od jakéhokoli výrobce a není zde žádný složitý mechanismus, který by se mohl zanést. Pokud to svah nebo sněhové podmínky vyžadují, můžeš se dokonce zapnout stejně jako u běžného vázání.

Systém Supermatic je vyroben z osvědčených materiálů, které najdeš v celé modelové řadě Nidecker. Zbrusu nový baseplate je vyroben z odolného nylonu vyztuženého sklolaminátem s deskou Slip-N-Grip, která pomáhá špičce klouzat po podložce a ještě více usnadňuje nástup. V zadní části je umístěn váleček pro hladký chod spouštěče hibacku. A konečně, nylonový hiback Asym Hadron je navržen tak, aby perfektně seděl, s citlivou flexí a integrovaným regulátorem předklonu pro úplné přizpůsobení.

Celkově se jedná o středně tuhé vázání, které tým Nidecker vyhodnotil jako dosud nejpohodlnější. Testovali ho všude – na sjezdovkách, na strmých a hlubokých freeridových sekcích i v parku – s přispěním jezdců všech druhů. Sečteno a podtrženo: je to speed-entry systém, kterému můžeš věřit. Budoucnost právě dorazila.

Technologie

  • Základna: Asym Rockered Matic-Series – Glassed-filled Nylon: Prověřený baseplate s asymetrickým designem pro optimální přenos energie je u Supermaticu doplněn o specifické Drop-In technologie.
  • Patka: Asym Hadron-Matic-Series – Odklápěcí hiback pro nejrychlejší systém automatického vstupu. Po sklopení vytvoří velký otvor pro snadný nástup.
  • Horní strap: Hybrid ExoFrame - vstřikovaný rám kotníkového strapu se speciální strukturou nabízí skvělé přizpůsobení a podporu. Je upevněný pod kostrou Hybrid Spine, která propojuje kotníkový strap se spodním.
  • Spodní strap: Hexo Toecap - spodní strap vybavený technologií AuxTech - 3D konstrukcí, která se při pohybu nedeformuje, takže podá lepší výkon a zvýší komfort.
  • LSR Locking Slap Ratchet - speciální přezky, které umožňují uzamčení tvé oblíbené úrovně utažení strapů pro stejně vyladěný pocit z každé jízdy.
  • 2.5 Canted Bankbeds - mírný 2,5 ° náklon EVA stélky zajišťuje přirozenější postoj pro tvé nohy, větší podporu a efektivní přenos energie.
  • Slip'n'Grip - speciální panely v základně, které ti umožní bez problému lehce vklouznout do vázání a zase zpět.
  • Nylon Multidisk 4HP + 3HP + Channel

Charakter

  • Flex: 8/10 střední tuhost
  • Určení: resort 5/5, prašan 4/5, park 3/5
 
 
Jméno značky: NIDECKER
Varianta:
Kategorie: SNB vázání
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
10 799 Kč