Zpět do obchodu

Registrace

MARKER PROJECTOR

Lyžařské brýle Marker Projector

1 830 Kč

MARKER PROJECTOR

Kód: 3093/WHI
Neohodnoceno

Lyžařské brýle Marker Projector

 Sřední velikost (MEDIUM FIT). Špičkový minimalistický hi-tech design pro dokonalý styl a funkci. Velmi široké zorné pole a křišťálově jasná viditelnost díky sférickému zorníku DUAL BIONOMIC a jeho špičkové povrchové vrstvě NMT OPTICS. Odvětrávací systém MarkAIR VENT.

Lyžařské brýle se sférickým zrcadlovým zorníkem. Sřední velikost (MEDIUM FIT). Špičkový minimalistický hi-tech design pro dokonalý styl a funkci. Velmi široké zorné pole a křišťálově jasná viditelnost .

Zorník: SURROUND MIRROR - VLT: 35% CAT.: S2

VLT definuje průsvitnost zorníku. Udává kolik světla zorník propustí k oku

MEDIUM FIT - střední velikost rámu brýlí Marker Projector+

NMT OPTIKA (TŘETÍ OČNÍ VÍČKO)

NMT optika je povrch extrémně odolný vůči poškrábání, který vždy zaručuje tu nejlepší možnou viditelnost. Zabraňuje ulpívání vody, mastnoty a prachu na brýlích a okamžitě z brýlí odplavuje vlhkost. Otisky prstů, prach ani pot tak nemají žádnou šanci se přichytit a velmi snadno se odstraňují

DVOJITÝ BIONOMICKÝ SFÉRICKÝ ZORNÍK (DUAL BIONOMIC)

Dvojitá konstrukce zorníku s technologií BIONOMIC CURVE je orientována podle zakřivení lidského oka, takže objekty, které jsou skrze zorníky pozorovány, vypadají jako ve skutečnosti (třída přesnosti 1, ANSI Z87.1). Světelné paprsky jsou propouštěny přímo do očí bez zkreslení, což zaručuje 100% správné vidění, které nenamáhá oči.

DESIGN BEZ RÁMU

ODVĚTRÁVACÍ SYSTÉM MARKAIR VENT

Konstrukce brýlí a proudění vzduchu rámem umožňují dokonalé odvětrávání zorníku a ničím neomezované proudění vzduchu helmou. Vnitřní strana zorníku je tak stále suchá a nezamlžuje se. Prodyšná pěna umístěná za vstupními a výstupními otvory spolehlivě zabraňuje pronikání sněhu a vlhkosti.


Rám brýlí SUPERFIT

3-vrstvá pěna XDRY v obličejové části

45 mm pásek se silikonovým protiskluzovým povrchem

100% kompatibilní s helmou

100% ochrana proti UV záření A/B/C

Obal z mikrovlákna

Jméno značky: MARKER
Varianta:
Kategorie: Lyžařské brýle
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
1 830 Kč
2 290 Kč Ušetříte 20 %