Zpět do obchodu

Registrace

LEKI HELICON LITE

Teleskopické hole LEKI HELICON LITE 110 -145 cm , dark anthracite, white, orange 

1 790 Kč

LEKI HELICON LITE

Kód: 6360
Neohodnoceno

Teleskopické hole LEKI HELICON LITE 110 -145 cm , dark anthracite, white, orange 

Maximální bezpečí ti při túře na lyžích nebo sněžnicích poskytují hole Helicon Lite. Verze LITE jsou váhově omezeny a tudíž jsou určeny primárně dětem, dospívajícím a obecně drobnějším jedincům.

Maximální bezpečí ti při túře na lyžích nebo sněžnicích poskytují hole Helicon Lite. Trubka z vysoce pevného hliníku zvládne všechno. Lehký, spolehlivý nastavovací systém Speed Lock + umožňuje rychlé a snadné přizpůsobení délky hole. Rukojeť Evocon Soft padne optimálně do ruky a podporuje Vás množstvím variant uchopení. Poutko lze jednoduše nastavit na potřebnou délku. Při rozměru ve složeném stavu 95 cm je možno hůl dobře upevnit na batoh. Velmi praktické jsou talířky Binding Basket. S nimi můžete vázání a stoupací pomůcky turistických lyží pohodlně obsluhovat vestoje. Verze LITE jsou váhově omezeny a tudíž jsou určeny primárně dětem, dospívajícím a obecně drobnějším jedinec.

  • PA SAFETY EVOCON Anatomicky tvarovaná rukojeť s přizpůsobitelným poutkem.
  • THERMO LONG Madlo s termoizolačním prodloužením pro to nejpohodlnější přehmátnutí. 
  • SPEED LOCK+ Novější verze rozšířeného aretačního systému. Nově vytvořen z jednolitého materiálu. O 35% lehčí a o 27% menší než SpeedLock 1, se stejnou držnou silou. 
  • HLINÍK HTS vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností. 
  • BINDING BASKET košíčky vynikají schopnostmi manipulace se stupačkami, botami či stoupacími pásy. Jedna jejich strana je určena pro odstraňování ledu či sněhu ze stoupacího pásu, druhá je zase užitečná při seřizování a rozepínání vázání. 
  • FLEX TIP LONG hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.
Jméno značky: LEKI
Kategorie: Sjezdové hole
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (4 ks)
1 790 Kč