Zpět do obchodu

Registrace

K2 Mindbender 90 C

Sjezdové lyže K2 Mindbender 90 C +  Marker Suire 11 TCX D

8 990 Kč

K2 Mindbender 90 C

Kód: 5472/156
Neohodnoceno

Sjezdové lyže K2 Mindbender 90 C +  Marker Suire 11 TCX D

Lyže K2 Mindbender 90C jsou neopěvovaným všestranným lyžím, zrozeným z burlier 90Ti, ale znatelně lehčími a shovívavějšími. Model 90C využívá technologii Carbon Spectral Braid, která dodává lyžím živý "cvak" a udržuje torzní tuhost neporušenou, aniž by se zvýšila hmotnost titanalového laminátu.

All-Terrain Rocker  Lyže s rockerem All-Terrain mají postupný vzestup ke špičce pro velkou univerzálnost za všech podmínek, s krátkým, nízkým stoupáním zadku pro přidanou kontrolu variabilního sněhu.

Aspen Veneer Core – Lehký a odolný, perfektní materiál jádra po celém obvodu.

Uhlíkový spektrální oplet – laminát z uhlíkových vláken s proměnným úhlem umožňuje nezávislé nastavení torzní a podélné tuhosti. Díky této konstrukci jsou lyže lehčí a hravější v podmínkách, kdy výkon a tlumení nejsou tak důležité.

Carbon Boost Braid – Podélné karbonové podélníky vetkané do patentovaného tříosého copu K2 pro větší pop a odraz, které najdete na freeridových a týmových lyžích.

SlantWall – Přidáním úhlu 30° k bočnici v konstrukci K2 Hybritech zvyšuje SlantWall agilitu a odezvu lyží při zachování přesnosti a výkonu.

Jméno značky: K2
Varianta:
Kategorie: Allmountain
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
8 990 Kč