Zpět do obchodu

Registrace

K2 F18 WAYBACK 88

Skialpové lyže K2 F18 Wayback 88

11 990 Kč

K2 F18 WAYBACK 88

Kód: 5370/160 5370/167 5370/174 Zvolte variantu
Neohodnoceno

Skialpové lyže K2 F18 Wayback 88

Lyže Wayback 88 jsou postaveny na konstrukci T3, která k jádru Paulownia Tour Lite přidává Ti Spyne a je vyztužena karbonovými pláty. Postavené tak, aby zvládly jakýkoli sjezd, stejně jako bez námahy plují do kopce. S neuvěřitelně nízkou hmotností 1270 g (174 cm) K2 Wayback 88 nadále zvedá laťku turistických lyží ještě výše.

Tato lyže se dodává bez vázání. Doporučujeme pár vázání s brzdou o 5 až 10 mm větší než u této lyže. Neváhejte nás kontaktovat ,se zákaznickým servisem, pokud máte dotaz ohledně vázání a jeho kompatibility. Pokud si koupíte lyže i s vázáním , můžeme vám je na lyže zdarma namontovat a upravit.

 

VLASTNOSTI
Určeno pro : muže
Vhodné pro : Touring - prašan
Vhodný terén : Alpine Touring - lyže známé také jako backcountry, alpine touring (AT) jsou určeny pro jízdu nahoru a dolů. Tyto lyže jsou na svou šířku obvykle lehké a mnoho komponentů má přijatelný povrch pro stoupání. Touringové lyže se liší šířkou a hmotností, přičemž širší a těžší verze se obvykle používají pro zimní/hluboký sníh a lyžování , zatímco lehčí lyže se obvykle používají pro jarní/letní turistiku a/nebo dálkovou turistiku.
Powder -Tyto lyže jsou určeny do hlubokého prašanu. Pokud rádi vyhledáváte čerstvý prašan na místních horách a vydáváte se na backcountry nebo heliové výpravy, tyto lyže vám nesmí chybět. Lyže v kategorii powder jsou široké a obvykle mají nějakou formu rockeru nebo early rockeru plus relativně měkký flex. Mnoho dnešních prašanových lyží je dostatečně univerzálních na to, aby zvládly smíšené podmínky i tvrdší sníh.
Styl jízdy: Touring
Úroveň lyžaře : pokročilý - velmi dobrý
Materiál konstrukce jádra : WOODCORE paulownia-tour-ultra-lite
Šířka pasu : 96 mm
Konstrukce : Carbon Overdrive - přísně tajná konstrukce, která využívá karbonová vlákna, aby lyže byla ještě odolnější, než když karbonová vlákna neměla. Je obtížné vyčíslit dosaženou úroveň odolnosti. Výrobek z regionu '62.
Ti Spyne - První laminát svého druhu Titanal byl vyvinut speciálně pro lyže K2 Touring, který výrazně zvyšuje stabilitu a předvídatelnost lehkých karbonových konstrukcí a zároveň zlepšuje stabilitu a přilnavost hran.
Systém vázání : bez vázání
Typ Rockeru : All Terrain Rocker - All-Terrain Rocker je určen pro všechny úrovně dovedností a dodává všestrannost a pohodlí za všech sněhových podmínek. Tento profil má zvýšenou špičku a patku pro variabilní a plynulý výkon na sněhu a prohnutí pod nohama pro kontrolu, sílu a přesnost za všech podmínek.

Tvar ( Shape ) : Directional - freerideři, ski-touristé a carveři si tento tvar oblíbili díky stabilitě a výkonu.
Rozměry ( Nose ) Tip mm : 128
Rozměry ( Střed ) Pás mm : 96
Rozměry ( Tail ) Tail mm : 115
Poloměr zatáčení ( RADIUS ) m : 20m @(170 cm)

Čím menší je poloměr, tím lepší je schopnost zatáčet. Velký poloměr přináší plynulejší jízdu při vysokých rychlostech.
Hmotnost v tyčích : 1212g/lyže @ 167cm
Typ zadní části lyže : Plochá a mírně prohnutá.

Skluznice : Sintered Base - tvrdá a rychlá, ale s trochu náročnější údržbou, nejlepší volba do prašanu a čerstvého sněhu .
Technologie : Ti SpYne
Další vlastnosti: Tapered Tip/Tail. Snowphobic Topsheet - Hydrofobní, povrchový materiál, který pomáhá zabránit ulpívání sněhu na špičce lyže.

 

Jméno značky: K2
Varianta:
Kategorie: Skialpinistické
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Na dotaz (1 ks) Skladem (1 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
11 990 Kč