Zpět do obchodu

Registrace

HEAD WC REBELS E-RACE SW RP

HEAD WC REBELS E-RACE SW RP + vázání 165 cm - HEAD FREEFLEX EVO 11GW; 170 cm - HEAD FREEFLEX EVO 14 GW

                                                                           

20 590 Kč

HEAD WC REBELS E-RACE SW RP

Kód: 4314/165
Neohodnoceno

HEAD WC REBELS E-RACE SW RP + vázání 165 cm - HEAD FREEFLEX EVO 11GW; 170 cm - HEAD FREEFLEX EVO 14 GW

                                                                           

Lyže Head WC Rebels e-Race je méně náročná, než model WC Rebels e-Race Pro, ale nabitá stejnými technologiemi a je perfektním partnerem pro zkušené lyžaře, kteří chtějí závodně orientovanou lyži pro každodenní lyžování. Silová a orientovaná lyže na krátké oblouky, která má top charakteristiky, jako ostatní modely řady WorldCup Rebels. Tím rozhodně patří k dokonalým závodním lyžím. Díky technologii EMC, což je jediný elektronický tlumicí systém na trhu, nabízí model WC Rebels e-Race snížené vibrace a zvýšenou stabilitu, pro ještě hladší jízdu. Má nádherný, nový design a je tím nejlepším partnerem pro celodenní ježdění.

Elektronický obvod Energy Management Circuit (EMC) je vybaven keramickými piezoelektrickými destičkami zabudovanými v přední a zadní části lyže. Kinetická energie se zde přeměňuje na elektronickou energii a elektronická energie se zase využívá k pohlcování negativních vibrací. To znamená, že lyže jezdí plynuleji a umožňuje lyžovat na vyšší úrovni. GRAFEN je nejtenčí a nejlehčí prvek, jaký kdy lidstvo objevilo. GRAFEN je také nejpevnějším materiálem na planetě, pevnější než diamant a 300 krát pevnější než ocel a to vše v tloušťce jednoho atomu.

Lyžařské vázání FreeFlex 14 GW, s deskou RacePlate EVO 14, poskytuje zrychlení na konci každého oblouku a je ideálním vázáním pro ambiciózní lyžaře a juniorské závodníky.

SPECIFIKACE
  • Vázání - FreeFlex 14 GW
  • Deska - RacePlate EVO 14
  • EMC
  • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction
  • RD Race Structured UHM C Base
  • Rebel Camber
  • Hmotnost bez vázání - 4810 g / délka 170 cm

Jméno značky: HEAD
Varianta:
Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
20 590 Kč