Zpět do obchodu

Registrace

HEAD REV 85 Pro SW

Sjezdové lyže HEAD REV 85 Pro SW

7 990 Kč

HEAD REV 85 Pro SW

Kód: 5130/177
Neohodnoceno

Sjezdové lyže HEAD REV 85 Pro SW

Střední model řady Rev, složený z ultra všestranného lyžování, Rev Pro ctí svou pověst alpských lyží muže Head Rev Pro Fix PR značky Head alpské lyže všestranné svahy All Mountain.

Tato lyže má vrstvu kovu, která zpevňuje lyži pro vyšší rychlosti a agresivnější lyžování. ERA 3.0 rocker pro zvýšenou univerzálnost terénu. Tyto lyže doporučujeme pokročilým zkušeným lyžařům.

Sendvičová konstrukce (SW): SW znamená, že boky lyží jsou svislé stěny, spíše zaoblená konstrukce čepice na většině lyží. Vzhledem k tomu, že žádný z materiálů lyží nemusí vyvíjet sílu a udržovat tvar na okrajích, jsou SW lyže tužší než jejich protějšky Cap. 

Dřevěné jádro: Standardní jádro, které v průběhu času poskytovalo nejlepší výkon a trvanlivost. Každý model může mít svou vlastní úroveň hustoty, která pomáhá definovat pružnost a maximální rychlost, ale každá lyže s dřevěným jádrem bude pevná.

Titanová vrstva: Tenká, ale pevná vrstva titanu sedí pod vrchní vrstvou této lyže. Nejen, že dělá lyži silnější, udržuje ji lehčí než jiné kovy a také vytváří tlumící účinek pro lyži. To znamená, že jezdí hladčeji po hrbolatém terénu.

UHM C Base: Nejodolnější a nejrychlejší základní materiál na trhu. Vyžaduje velmi malou údržbu a umožňuje vašim lyžím dělat to, k čemu jsou vyrobeny, dokud se nerozhodnete, že jste narazili na tolik kamenů, že to potřebuje vyladění.

Tip Rocker: To se týká brzkého zvedání špičky, aby se lyže dostala na vrchol měkkého sněhu, spíše než aby se jím protlačila. Když jsou lyže drženy se základnami pohromadě, bude to vypadat, jako by špičky byly ohnuté a rozprostřené od sebe. Tip rocker také pomáhá lyžařům otáčet lyže, takže těsné stromy jsou pozoruhodně snadné a dodávají lyžím pocit surfování.

Éra 3.0 Rocker/Camber: Head kombinuje vahadlo pro flotaci v měkkém sněhu, progresivní poloměr pro lepší kontakt s hranami a přilnavost a absorpci nárazů pro tlumení vibrací.

ROZSAH ŠÍŘKY PASU LYŽÍ:80-89mm
VÁZÁNÍ:Ne
ZÁKLADNA LYŽAŘSKÉHO PRKNA: Slinuté
JÁDRO LYŽAŘSKÉHO PRKNA: Dřevo
TYP KOLÉBKY LYŽAŘSKÉHO PRKNA: Rocker/Camber
MODELOVÝ ROK: 2015
KONSTRUKCE LYŽAŘSKÉHO PRKNA: Čepice
ÚROVEŇ SCHOPNOSTÍ: středně pokročilý, pokročilý
PODMÍNKA:Nový
LYŽAŘSKÉ TERÉNY: All Mountain
Jméno značky: HEAD
Varianta:
Kategorie: Allmountain
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
7 990 Kč