Zpět do obchodu

Registrace

HEAD NEXO LYT 80 W

Dámské lyžařské boty HEAD NEXO LYT 80

8 520 Kč

HEAD NEXO LYT 80 W

Kód: 2667/266 2667/265 Zvolte variantu
Neohodnoceno

Dámské lyžařské boty HEAD NEXO LYT 80

Objevte lehkost lyžování s botami Nexo LYT 80 W. Konstrukce využívá novou skořepinu Smart Frame, která zvyšuje plynulost a dynamiku jízdy, a technologii Duo Flex, která zajišťuje přesnou kontrolu nad lyžemi v každé fázi oblouku. O plné pohodlí se stará technologie Perfect Fit použitá ve vnitřní obuvi. Set je doplněn pokročilým systémem zapínání na 4 mikro-nastavitelných přezkách.

Řada lyžařských bot Nexo LYT byla vytvořena pro lyžaře, kteří milují dynamické, carvingové lyžování a tráví dlouhé hodiny na svahu. Jedná se o boty s řadou moderních aplikací, jako je skořepina Smart Frame pro dynamickou odezvu zase s menší námahou. Díky designu, který usnadňuje nazouvání, možnosti personalizace boty a lepšímu padnutí, dostáváme všestranné boty, které poslouží jak pro dynamickou, sportovní jízdu, tak pro rekreační lyžování. Lyžařské boty Head

Nexo LYT 80 W jsou speciálně navrženy pro ženy a jsou plně přizpůsobeny jejich potřebám. Oproti unisex modelům jsou nižší a užší v metatarzu, aby dokonale odpovídaly anatomii ženského lýtka a chodidla. Důležitým aspektem konstrukce dámské boty je také lepší „držení“ ženského podpatku a většinou více izolačních vrstev. Další výhodou dámských bot je také jejich grafické zpracování.

Jméno značky: HEAD
Varianta:
Kategorie: Dámské
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Vyprodáno Skladem (2 ks) Zvolte variantu
8 520 Kč