Zpět do obchodu

Registrace

HEAD I PEAK 82 FLR

Sjezdové lyže HEAD I PEAK 82 FLR

4 990 Kč

HEAD I PEAK 82 FLR

Kód: 3834/172
Neohodnoceno

Sjezdové lyže HEAD I PEAK 82 FLR

Head i.Peak 88 potomek freeridové legendy HEAD Monster, jsou nejširší z řady Head i.Peak, což dává zkušenému lyžaři sílu protlačit se mimo sjezdovku a zároveň položit pěknou řezbu na upravených sjezdovkách.

Tvar: Tradiční konstrukce odklonu umožňuje maximální držení hran na tvrdém obalu a stabilitu při vysokých rychlostech.

Konstrukce: Sendvičová konstrukce

Lyže Head i.Peak 88 jsou vybaveny technologií Intelligence™ Technology a elektronickým systémem řízení lyží. Tato technologie vám pomůže dosáhnout dokonalého výkonu ve vztahu k terénu a individuálnímu jízdnímu modelu. Inteligentní™ technologie má intellifibers umístěné na 45 stupních před vazbou, které transformují mechanické impulsy na elektrickou energii, takže čím tvrději jezdíte, tím více energie je produkováno. Inteligence postupně stabilizuje celou lyži při vysokých rychlostech.

Vzor jádra a flexe : Vyrobeno s technologií FLR Flowride, která má část dřevěného jádra v přední části lyže nahrazenou patentovaným elastomerním materiálem pro optimalizaci všestrannosti lyží. V krátkých zatáčkách vylepšený Smartflex zmenšuje kontaktní plochu pro snadnější zahájení zatáčky. Ale udržováním pravidelné linie odklonu poskytuje lyže stabilitu potřebnou pro vysokorychlostní zatáčky.

Jméno značky: HEAD
Varianta:
Kategorie: Allmountain
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Vyprodáno
4 990 Kč