Zpět do obchodu

Registrace

Head Hope - black

Snowboard HEAD Hope

5 990 Kč

Head Hope - black

Kód: 369/156 369/147 Zvolte variantu
Neohodnoceno

Snowboard HEAD Hope

Model HOPE je nejlepším snowboardem řady určené pro ženy, má zcela novou Libra Board Architecture III, s revolučním zakomponováním technologie Graphene. Lehká vrstva 2D materiálu byla přidána do centra Hybrid Camba DCT, pro lepší přilnavost hran a kontrolu, má kombinovaný camber profil.

HEXOGAL CORE: Hexagonální jádro je high-tech složka, která umožňuje desce vážit méně, ale udržuje si svoji pevnost. Je uspořádána zonálně při konstrukci vybraných desek HEAD.

FYBRID CAMBA DCT: Hybridní Camba DCT má směs pravidelného a plochého tvaru camber pruhnutí a ve středu zúženého rocker klenutí pro větší torzní flex. Vynikající důraz při agresivní jízde na hraně., zatímco plochý camber tvar zajišťuje příjemnou zábavu.

LIBRA BOARD ARCHITECTURE II je kombinace desek lehkého topolového jádra pro reaktivní, nezničitelnou jízdu. Jedná se o kombinaci plochého tvaru camber prohnutí a zároveň rocker pro hravější pocit z jízdy a snažší ovládání.

TRUE TWIN DIRECTIONAL TVAR desky má dvojitý tvar se směrovou konstrukcí. To z ní dělá přesný všestranný all-mountain nástroj a také hravý parkový stroj ideální pro jízdu na překážkách a skocích na switch, aby pokryl všechny potřeby backcountry freestyle jízdy.

GRAPHENE je 2D materiál, který je jedním z nejsilnějších a nejlehčích materiálů na Zemi, i když je tlustý. Zonálně používaný v desce zvětšuje pozitivní vlastnosti desky a torzní tuhost.

SINTERED BASE: Sintrovaná skluzbice zajišťuje vysokou absorpci vosku, pevnost a rychlost. Má velmi hustou molekulární strukturu vytvořenou lepením polyethylenových pelet přes extrémní tlak, aby se vytvořily malé póry pro lepší absorpci vosku.

Jméno značky: HEAD
Varianta:
Kategorie: SNB
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Momentálně nedostupné (1 ks) Momentálně nedostupné (1 ks) Zvolte variantu
5 990 Kč