Zpět do obchodu

Registrace

HEAD EDGE LYT 130

Unisex lyžáky HEAD EDGE LYT 130

8 490 Kč

HEAD EDGE LYT 130

Kód: 807/295
Neohodnoceno

Unisex lyžáky HEAD EDGE LYT 130

Lehká bota EDGE LYT 130 pro pokročilé lyžaře je progresivní bota se snadným nazouváním, která se pyšní naší průlomovou technologií EDGE LYT 130 pro snazší lyžování. Tato technologie má tři klíčové prvky: design Hi-Top pro přímé přenosové síly z lyžování na lyžích, DuoFlex pro nejlepší dynamické ovládání lyží v obloucích a rámu Smart Frame pro lepší oporu v zadní části a přenosové energie. Obujte si boty EDGE LYT 130 a zažijte dobrou citlivost, možná reakce a odraz s minimálním uspokojením. 

  • PrimaLoft je velmi lehký, prodyšný materiál, který poskytuje účinnou tepelnou izolaci. 
  • Perfect fit je revoluční systém, který zajišťuje pohodlné, na výkon orientované přizpůsobení špičkových lyžařských bot HEAD. 3D předtvarovaná konstrukce byla vyvinuta tak, aby poskytovala maximální pohodlí a optimální přizpůsobení tvaru chodidla.  
  • Plastové formule FormFit drží protahování lépe než kdykoli předtím pro dokonalý komfort se zlepšenou rovnováhou a kontrolou. 
  • Materiál LIQUID FIT poskytuje nejpřesnější a nejrychlejší přizpůsobení. Hustota materiálu zajišťuje perfektní formu v nejkritičtější oblasti boty, kotníku a kapsy na patě. Poskytuje výkon a přesnost pěnové vložky, ale jako tekutý materiál vám přizpůsobení trvá pouhých 10 minut. Lyžáky jsou připraveny pro  profesionální Bootfiting - Liquid Fit musí být upraven u místního autorizovaného prodejce.  
  • GRAPHENE je nejtenčí a nejlehčí prvek, jaký kdy lidstvo objevilo. GRAPHENE je také nejsilnějším materiálem na planetě, silnějším než diamant a 300krát silnějším než ocel, vše v tloušťce jednoho atomu.
Varianta:
Kategorie: Lyžařské boty
Dostupnost: Skladem (1 ks)
8 490 Kč