Zpět do obchodu

Registrace

HEAD EDGE LYT 130

Lyžařské boty HEAD LYT 130

7 120 Kč

HEAD EDGE LYT 130

Kód: 2619/290
Neohodnoceno

Lyžařské boty HEAD LYT 130

 • Lehká bota EDGE LYT 130 pro pokročilé lyžaře je progresivní bota se snadným nazouváním, která se pyšní naší průlomovou technologií EDGE LYT 130 pro snazší lyžování. Tato technologie má tři klíčové prvky: design Hi-Top pro přímé přenosové síly z lyžování na lyžích, DuoFlex pro nejlepší dynamické ovládání lyží v obloucích a rámu Smart Frame pro lepší oporu v zadní části a přenosové energie. Obujte si boty EDGE LYT 130 a zažijte dobrou citlivost, možná reakce a odraz s minimálním uspokojením. 

  • PrimaLoft je velmi lehký, prodyšný materiál, který poskytuje účinnou tepelnou izolaci. 
  • Perfect fit je revoluční systém, který zajišťuje pohodlné, na výkon orientované přizpůsobení špičkových lyžařských bot HEAD. 3D předtvarovaná konstrukce byla vyvinuta tak, aby poskytovala maximální pohodlí a optimální přizpůsobení tvaru chodidla.  
  • Plastové formule FormFit drží protahování lépe než kdykoli předtím pro dokonalý komfort se zlepšenou rovnováhou a kontrolou. 
  • Materiál LIQUID FIT poskytuje nejpřesnější a nejrychlejší přizpůsobení. Hustota materiálu zajišťuje perfektní formu v nejkritičtější oblasti boty, kotníku a kapsy na patě. Poskytuje výkon a přesnost pěnové vložky, ale jako tekutý materiál vám přizpůsobení trvá pouhých 10 minut. Lyžáky jsou připraveny pro  profesionální Bootfiting - Liquid Fit musí být upraven u místního autorizovaného prodejce.  
  • GRAPHENE je nejtenčí a nejlehčí prvek, jaký kdy lidstvo objevilo. GRAPHENE je také nejsilnějším materiálem na planetě, silnějším než diamant a 300krát silnějším než ocel, vše v tloušťce jednoho atomu.
  barva anthracite
  Flex index 130/120
  Šíře boty 102 mm
  Skelet PU C2100cc
  Vnitřní botička Perfect Fit 3D CUSTOM liner; LIQUID Fit - možnost individuální úpravy v oblasti kotníku; Primaloft - pro větší tepelnou izolaci a komfort
  Přezky 4 microstavitelné hliníkové přezky s nízkým profilem; 2 přezky double power pro snadné zapnutí; jeden hřeben přenastavilelný; horní hřeben supermacro pro snadné zvětšení/zmenšení obvodu zapnutí
  Pásek 40 mm suchý zip
  Canting ano
  Technologie Smart frame Hi-Top tech; Duo Flex; podpora vstupu a výstupu ze skeletu
Jméno značky: HEAD
Varianta:
Kategorie: Pánské
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Vyprodáno
7 120 Kč