Zpět do obchodu

Registrace

FISCHER RC4 CURV TI ALLRIDE

Fischer RC4 The Curv Ti + RC4 Z 11 PR

10 990 Kč

FISCHER RC4 CURV TI ALLRIDE

Kód: 3429/150
Neohodnoceno

Fischer RC4 The Curv Ti + RC4 Z 11 PR

 

Fischer RC4 The Curv Ti je tichá přilnavost na hraně, skvěle hladká a rychlá od krátkých zatáček až po dlouhé, je brilantní sjezdovka, která bude v této sezóně skvělým partnerem.

Fischer RC4 The Curv Ti, skvělá lyže pro každého pokročilého lyžaře, který má rád vzrušení z rychlého lyžování, má neuvěřitelně působivé zrychlení od začátku. Je to lyže, která miluje rychlost a s radostí vás bude tlačit podle vašich nejlepších schopností. Jde spíše o to, zda s touto lyží dokážete držet krok, než o to, zda s vámi dokáže držet krok!

Nemusíte se starat ani o svou stabilitu při rychlosti. Curv Ti vás udrží v pocitu skálopevnosti a stability, což je úžasná volba, pokud chcete správné sjezdovky, které vám umožní rychle lyžovat. Je dobrý napříč podmínkami, s vynikajícím úchopem, který vám udržuje pocit jistoty a podpory.

Výkonný a citlivý Fishcher RC4 The Curv Ti dělá z každého běhu závodní dráhu. Nicméně, když potřebujete vládnout s rodinou, stále můžete. Tato lyže funguje stejně dobře i při nižších rychlostech, aniž by ztratila cokoli ze své síly nebo snadného otáčení.

Jméno značky: FISCHER
Varianta:
Kategorie: Allmountain
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
10 990 Kč