Zpět do obchodu

Registrace

DYNAFIT MANASLU WOMEN

Dámské touringové  lyže DYNAFIT MANASLU 

9 990 Kč

DYNAFIT MANASLU WOMEN

Kód: 3816/178
Neohodnoceno

Dámské touringové  lyže DYNAFIT MANASLU 

Dámské lyže Dynafit Manaslu, univerzální touringové lyže pro středně pokročilé lyžařky, které kdy byly postaveny, jsou perfektní volbou pro dobrodružnou lyžařskou turistku, která to všechno lyžuje a miluje dlouhé dny v backcountry. Se svým ranním rockerem a dvojitým poloměrem bočního řezu tato lyže funguje jako kouzlo v jakémkoli typu nesledovaného sněhu a stále drží hranu na strmém a zledovatělém terénu. Dámské lyže Manaslu s lehkým jádrem Paulownia/Bamboo/Bebuk a karbonovou výztuží s vložkami Titanal dosahují ideální rovnováhy mezi lehkostí a výkonem.

  • Scoop Rocker - Někdy označovaný jako "backcountry bend", tento hladký a konzistentně se zvyšující špička rocker se vznáší jako blázen, aniž by se vzdal více hrany, než je nutné. Rozměry jsou specifické pro každou délku lyží.
  • Dual Radius Sidecut - Širší poloměr na špičce poskytuje stabilitu při rychlosti, zatímco ostřejší poloměr v ocasu poskytuje rychlé řezbářství při nasazení lyže na hranu. 31,9 / 17,4 @ 161, 33,5 / 19 m @ 169
  • Zúžený ocas – Zúžený lyžařský ocas usnadňuje zasouvání lyží do batohových poutek a umožňuje špičkám vznášet se v hlubokém sněhu o něco výše.
  • Paulownia Superfly Core - Toto jádro je o něco měkčí ohybová a odpouštějící konstrukce vyrobená z laminované Paulownia a Isocore.
  • Core Coating – Quadraxial-Biaxial pre-preg zaručuje maximální torzní tuhost a integritu konstrukce.
  • Slinutá grafitová základna – odolnější, s lepšími kluznými vlastnostmi a lepší resorpcí vosku
  • Připevnění na pásy – Patentovaný nástavec SpeedSkin je zabudován do lyže – je lehký, bezpečný a snadno se zbavuje pásů bez sundání lyží.
Jméno značky: DYNAFIT
Varianta:
Kategorie: Skialpinistické
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
9 990 Kč