Zpět do obchodu

Registrace

DALBELLO KYRA 85

Dámské sjezdové boty DALBELLO KYRA 85

2 990 Kč

DALBELLO KYRA 85

Kód: 5919/230
Neohodnoceno

Dámské sjezdové boty DALBELLO KYRA 85

Kyra 85 je zaměřena na pokročilé lyžařky, které hledají opulentní kombinaci všestrannosti, výkonu a vhodnosti pro neomezený přístup ke každému aspektu horského zážitku. Design Kyra 85 zahrnuje mnoho konstrukčních a výkonných prvků populární konstrukce Krypton a přidává robustní a přesný zámek manžety Ski/Hike pro nekompromisní výkon a svobodu pohybu. Dalbello s 3 dílným designem Cabrio poskytuje citlivý a konzistentní flex s vynikající boční a zadní podporou. Technologie Contour 102 Fit o průměru 4 mm umožňuje těsné anatomické uchycení a zároveň vyhovuje typickým horkým místům, se kterými se setkávají mnozí lyžaři. Všechny modely Kyra obsahují specifickou dámskou roztažitelnou manžetu Dalbello, která poskytuje až 5 cm nastavitelnosti pro každé lýtko. Moderní, Center Balanced Rocker Stance umožňuje lyžařům plně využít své vybavení tím, že soustředí tělesnou hmotnost na sladké místo lyží pro větší výkon a kontrolu s menším úsilím. K dispozici s vnitřními botami systému TRUFIT Performer.

  • Manžeta pro expanzi objemu: Obvod spoileru zadní manžety na Kyře může být zvětšen tak, aby vyhovoval různým objemům dolních končetin a/nebo kratším délkám nohavic.
  • Ski Hike: Lehké a kompaktní, pokročilé funkce Hike/Ski control kombinuje rozšířený rozsah pohybu při turistice / chůzi (režim Hike) s pevným, citlivým a výkonným ovládáním lyží (režim SKI). Funkce vylepšená o 2polohové ovládání Flex.
  • Nastavitelný sklon paty: Vybrané modely Dalbello Panterra jsou vybaveny nastavitelným mechanismem výšky paty. Zvednutí nebo snížení paty uvnitř boty může zlepšit pohodlí zadní nohy a kotníku pro některé lyžaře. Změna úhlu nohy také mění rovnováhu vpředu a vzad, což může u některých lyžařů zlepšit odezvu lyží a zahájení zatáčení.
  • Nastavitelné převýšení: Umožňuje lyžařům vyrovnat boční sklon horní manžety s nohou lyžaře. Vnější převýšení závěsu Pomocí 5mm šestihranného nástroje otočte mechanismem ve směru nebo proti směru hodinových ručiček, abyste zarovnali manžetu boty do požadované polohy
  • Rocker postoj: Dnešní moderní rockerské lyže a technika bočního lyžování vyžadují mnohem vzpřímenější a neutrálnější (plošší) postoj. Rocker Stance umožňuje lyžařům všech pruhů plně využít své vybavení tím, že soustředí svou tělesnou hmotnost na sladké místo svých lyží pro větší výkon a kontrolu s menším úsilím. Snadné zahájení zatáčky bez skluzu, cítit délku lyže, udržovat tlak na hranách pro lepší kontrolu.
  • DynaLink: Dalbello Exclusive: Vysoce účinný systém zapínání zadní části chodidla minimalizuje klouzání nohou, zvedání paty a deformaci skořepiny boty pro lepší kontrolu a lepší výkon.
  • Micro přezky: JEDNODUCHÉ OTOČENÍ SPONY! Díky použití mikrometrických přezek snadno použitelné, bude snazší přizpůsobit naše boty!
  • Dura-Grip: Odolné polyuretanové špičky a paty s vysokým durometrem pro prodloužené nošení podrážky boty (vyměnitelné).
  • Izolace s tlukoucí izolací: Tento model je opatřen izolačním materiálem 3M Thinsulate. Tajná přísada uvnitř bot, aby nohy byly v teple a pohodlí. Izolace Thinsulate je ideální volbou pro izolovanou obuv

 

Jméno značky: DALBELLO
Varianta:
Kategorie: Dámské
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (2 ks)
2 990 Kč