Zpět do obchodu

Registrace

DALBELLO IL MORO MX 110

Lyžařské boty DALBELLO  IL MORO MX 110

6 890 Kč

DALBELLO IL MORO MX 110

Kód: 2868/265
Neohodnoceno

Lyžařské boty DALBELLO  IL MORO MX 110

HYPERBAND WIDE PROFILE MANŽETOVÝ UZÁVĚR: JEDINEČNÝ DESIGN DALBELLO. Zapínání na holeně s nízkým třením a širokým profilem bezpečně obaluje horní část boty širokým profilem, sestavou přezky s vysokou pákou. Hladký ohybový design je vysoce absorbující nárazy pro maximální pohodlí boty s NO "SHIN-BANG" nebo NO "SHIN-BITE"
Odolné vysoce durometrové polyuretanové směsi prstů a pat pro prodloužené opotřebení podrážky boty.
Držák paty Dynalink je nezávisle fungující sestava zavírání paty / nártu, která účinně minimalizuje klouzání nohou, zvedání paty a zkreslení skořepiny boty během flexe.
Elastomerní uretanové vložky s vysokou hustotou pod patou absorbují nárazy a snižují vibrace.
HLINÍKOVÉ PŘEZKY: Celá kolekce má pevné a lehké hliníkové přezky, ergonimicky navržené pro snadné použití.

Fit, Comfort + Liner

IF Performance znamená okamžité usazení v prvním kroku a stále dává příležitost namontovat 60% vložky během 4 minut. Jeho ultralonová pěna se střední hustotou zajišťuje skvělý výkon a pohodlné nošení.
Modulární spoiler zadní manžety zavazadlového prostoru přizpůsobuje manžetu zavazadlového prostoru různým tvarům dolních končetin. Spoiler Umožňuje lyžařům zvýšit výšku zadní manžety přidat zadní oporu a změnit přední náklon.
MY FIT : Moje nová bota. Pasuje. Dokonale. Legendární střih Dalbello získal díky systému My Fit upgrade ve více než 60 % zavazadlového prostoru. Jako nejkomplexnější montážní program lze nyní vložku a skořepinu tepelně přizpůsobit v několika úrovních kromě předlisované skořepiny (Contour 4), která je součástí každé boty My Fit. Podle vašich individuálních specifických potřeb vaší nohy - snadno a rychle!
 
FLEX CONTROL: Vlastnosti flexe boty dopředu mohou být upraveny tak, aby vyhovovaly hmotnosti lyžaře, úrovni dovedností a sněhovým podmínkám.

Flex Index 110

 Jméno značky: DALBELLO
Varianta:
Kategorie: Pánské
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
6 890 Kč