Zpět do obchodu

Registrace

DALBELLO DS 100 GW

Pánské sjezdové boty DALBELLO DS 100 GW

4 790 Kč

DALBELLO DS 100 GW

Kód: 5154/260/265
Neohodnoceno

Pánské sjezdové boty DALBELLO DS 100 GW

DS 100 GW bude vyhovovat zkušeným lyžařům na solidní úrovni, kteří hledají lyžařskou botu nabízející trochu více prostoru se stejnou mírou přesnosti a výkonu. Díky flexi 100 a šířce metatarzu 100 mm vám tato bota umožní užít si sjezdovky ještě více i po hodinách a hodinách skluzu. Díky svému exkluzivnímu designu kombinujícímu dvě různé tvrdosti materiálů pro skořepinu a Powercage tvoří DS 100 ...

Systém My Fit umožňuje rychlé a snadné přizpůsobení skořepiny i vložky. Díky anatomickým konturám předtvarovaným ve skořepině každá bota My Fit již v prvním kroku nejlépe sedí. V závislosti na vložce netrvá tvarování za tepla déle než 8 minut a flex zůstává nedotčena, aby byl zajištěn nejlepší výkon a pohodlí po celý den!

Nejlepší možné padnutí v prvním kroku díky předem tvarovaným anatomickým konturám na skořepině
100% individuální střih více než 60% všech bot Dalbello Flexibilita nedotčená, možnost opakovatelného přizpůsobení
Nejlepší výkon zaručen.


Konstrukce POWERCAGE je revoluční vnější vyztužený sloupek Dalbello pro lepší přenos síly a lepší výkon.

Exkluzivní konstrukční technologie Dalbello, která mapuje anatomické obrysy chodidla. Exkluzivní konstrukční technologie Dalbello, která mapuje anatomické obrysy chodidla a vytváří jemné „komfortní zóny“ ve 4 kritických bodech přizpůsobení: kotníku, patě, páté metatarzální a navikulární kosti.

Jméno značky: DALBELLO
Varianta:
Kategorie: Pánské
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
4 790 Kč