Zpět do obchodu

Registrace

ATOMIC X CLOUD C12 SERVO AFI BLACK

Dámské lyže ATOMIC X CLOUD C12 SERVO AFI BLACK + vázání X12 GW Bkack/red

13 990 Kč

ATOMIC X CLOUD C12 SERVO AFI BLACK

Kód: 3534/168
Neohodnoceno

Dámské lyže ATOMIC X CLOUD C12 SERVO AFI BLACK + vázání X12 GW Bkack/red

S Atomic Cloud 12 se dámské lyže ze série Cloud blíží slavným závodním lyžím Atomic. Lyže mají na palubě kromě charakteristického designu Atomic Cloud seriózní technologii. Pro aktivní dámy dokonalý výkon má Cloud 12 Servotec, titanem vyztužené dřevěné jádro a základní povrchOvou úpravu Světového poháru. Cloud 12 je perfektní výkon sjezdovky pro dámy, které chtějí lyžovat čisté sjezdovky po celý den.

Camber
Lyže má tradiční předpínání téměř po celé délce. Tento tvar usnadňuje vytváření tlaku v zatáčkách a vytváří dobrou přilnavost hran. V dnešní době mají téměř všechny lyže Camber také nějaký rocker ve špičce, který zlepšuje zahájení zatáčky.

Dřevěné jádro
Jádro se skládá ze speciálně vybraných typů dřeva, které jsou laminovány v různých kompozicích do pevného jádra. To dává designérům kontrolu nad všemi vlastnostmi lyží.

Titanal
Kompozitní kov převážně z hliníku, známý svou torzní tuhostí a trvanlivostí. Přidání titanalové vrstvy do konstrukce lyží zajišťuje stabilitu při rychlosti, pevnosti a tlumení. 

Servotec
Atomic Servotec poskytuje stabilnější a přímější řízené lyže. Pásek Servotec na lyži poskytuje energičtější flex a odraz v zatáčce. Při rychlosti poskytuje stejný pás extra tlumení tím, že udržuje lyže v původním tvaru.

Konstrukce
bočnice PU vrstva, která utěsňuje vrstvenou konstrukci lyží na boku a dodává pevnost. Lyže s bočnicí jsou obecně stabilnější v rychlosti, živější a odolnější.

Vázání X12 GW Vázání
X12 GW od společnosti Atomic je ideální pro středně pokročilé až pokročilé lyžaře. S DIN stupnicí od 4 do 12 je pro každého atletického lyžaře na výběr správná hodnota. Vázání je vhodné pro alpskou i gripwalk obuv.

Jméno značky: Atomic
Varianta:
Kategorie: Allmountain
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Na dotaz (1 ks)
13 990 Kč
17 500 Kč Ušetříte 20 %