Zpět do obchodu

Registrace

ATOMIC HAWX ULTRA XTD 95 BOA W GW

9 590 Kč

ATOMIC HAWX ULTRA XTD 95 BOA W GW

Kód: 6251/240
Neohodnoceno
GripWalk
Systém používaný v podrážkách lyžařských bot pro zvýšení komfortu chůze. Podrážky GripWalk jsou plně potažené materiálem s vysokým koeficientem tření, který zajišťuje přilnavost na jakémkoli povrchu. Integrovaný žebrovaný profil umožňuje přímý a účinný přenos energie do vázání.
BOA® Fit System
Systém přizpůsobení obuvi, sestávající ze silné tkaničky, háčků a nastavitelného knoflíku. Zaručuje stabilní a komfortní přizpůsobení boty chodidlu. Uživatel má možnost velmi přesného nastavení.
Dura Shield
Poskytuje vynikající ochranu prstům a také zvyšuje odolnost obuvi, zaručujíc nejvyšší výkon.
Frictionless Pivot
Polymerová, ergonomická konstrukce skitouringové obuvi, neomezující přirozený pohyb uživatele při jízdě.
Prolite
Konstrukce lyží, která ovlivňuje jejich lehkost a odolnost. Lyžař získává lepší obratnost, jízdní komfort a pocit stability.
Memory Fit
Technologie přizpůsobení boty chodidlu vyvinutá značkou ATOMIC. Již během několika chvil po nazutí boty se povlak, stélka a výplň plně přizpůsobí.
Investment Cast Tech Inserts
Inserty pro upevnění pinů na skialpové vázání v přední části boty od značky Atomic.
Energy Backbone
Asymetrické jádro lyžařských bot. Je pevné a odolné. Navrženo tak, aby se síly během jízdy rozkládaly rovnoměrně, což se promítá do lepšího komfortu a výkonu.
Adaptive Fit System Cuff
Systém odnímatelného spojleru používaný v lyžařských botách značky Atomic, který umožňuje lyžařům zvětšit objem a tvar svršku o jednu plnou velikost.
3D Stretch Toe Box
Speciální konstrukce vnitřní boty HEAD vytvořená s ohledem na velký palec chodidla. Když je potřeba milimetrů navíc, vnitřní vložka se roztáhne a zajistí pohodlné nošení.
Mimic
Vložka do lyžařské boty vyvinutá firmou Atomic. Díky použití specializované pěny zajišťuje individuální přizpůsobení boty noze. Před prvním použitím botu nahřejte, poté umístěte pěnu do stélky podle pokynů a vložte do ní nohu.
Jméno značky: Atomic
Varianta:
Kategorie: Skialpinistické
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
9 590 Kč
16 600 Kč Ušetříte 42 %