Zpět do obchodu

Registrace

ATOMIC HAWX PRIME XTD 110

Lyžařské boty ATOMIC HAWX PRIME XTD 110

11 990 Kč

ATOMIC HAWX PRIME XTD 110

Kód: 6329/260
Neohodnoceno

Lyžařské boty ATOMIC HAWX PRIME XTD 110

Pánská odolná a výkonná skialp lyžáka, ideální pro freeride a backcountry Atomic Hawx Ultra XTD 110 Boa, nově s Boa systémem na nártu.

V univerzálních botách Atomic Hawx Ultra XTD 110 BOA GW se snoubí vysoká funkčnost při sjezdech s efektivitou při chůzi, a proto je tato crossoverová bota se střední flexí dobrou volbou pro odvážné lyžaře, kteří rádi lyžují v nejrůznějším terénu, a freeridové nadšence, kteří chtějí prozkoumat větší oblast hor. BOA® Fit System Alpine rovnoměrně obepíná skořepinu kolem nohy, a zajišťuje tak bezpečnou oporu pro přesný lyžařský výkon a ještě pohodlnější nošení. Nová generace technologie Prolite začíná s co nejtenčím profilem materiálu a poté jeho tloušťka, a tudíž i pevnost narůstá v zónách, které jsou rozhodující pro přenos síly, čímž vzniká mimořádně robustní bota, která je o 25 % stabilnější, takže umožňuje mimořádně razantní jízdu. Skořepina s technologií tepelného tvarování Memory Fit v kombinaci s vnitřní botičkou Mimic Gold Liner umožňuje botu unikátně vytvarovat přesně podle tvaru nohy. Komín nabízí úžasně přirozený pohyb v rozsahu 54º pro uvolněnější chůzi a pohodlnější stání. Podrážka GripWalk je kompatibilní se všemi typy vázání GripWalk, MN, MNC a vázání s piny. Tato extrémně výkonná bota s nízkým objemem a šířkou 98 mm je ideální pro ty, kteří chtějí vyjít ze své komfortní zóny.

Technnologie:
Frictionless Pivot: polymerová pouzdra Igus zajišťují zcela přirozený pohyb pro stoupání do kopce bez námahy.
Free/Lock 4.5: nejpevnější mechanismus pro přepínání mezi režimy lyžování a chůze s nastavitelným náklekem lze snadno očistit od sněhu a ledu.
Energy Backbone: vyztužení v klíčových zónách zajišťuje větší pevnost a držení lyží na hranách umožňující razantní jízdu.
True Flex PU / PU: tento exkluzivní materiál skořepiny Atomic poskytuje stejnou ohebnost při různých teplotách.J

Jméno značky: Atomic
Varianta:
Kategorie: Pánské
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
11 990 Kč
16 490 Kč Ušetříte 27 %