Zpět do obchodu

Registrace

ATOMIC HAWX PRIME 130 S GW

Lyžařské boty ATOMIC HAWX PRIME 130 S GRIP WALK

6 390 Kč

ATOMIC HAWX PRIME 130 S GW

Kód: 5514/265
Neohodnoceno

Lyžařské boty ATOMIC HAWX PRIME 130 S GRIP WALK

Pevné, výkonné lyžáky pro náročné lyžování, Atomic Hawx Prime 130 S GW je středně široká lyžařská bota pro náročné lyžaře. Obsahuje Prolite, revoluční lehkou skořepinovou konstrukci s přidanými výztuhami v klíčových zónách pro silný lyžařský výkon. Přizpůsobte si střih a pocit pomocí funkce Power Shift s nastavitelným sklonem dopředu a flexem a vložkami Mimic Platinum, které se přizpůsobí přesnému tvaru vaší nohy. 3D Stretch Toe Box přináší větší pohodlí díky konstrukci ''Big Toe Friendly,'' která umožňuje extra natažení v rámci délky vložky tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Cantable GripWalk Grip Pads nabízí větší trakci při chůzi a zároveň poskytují přenos síly standardní alpské podrážky. Pro silné all-mountain lyžaře, kteří potřebují šířku 100 mm – jedná se o vysoce výkonné all-mountain boty.

Střih Medium

TECHNOLOGIE

Mimic

  • Předtvarovaná pata, kotník a jazyk jsou vybaveny vrstvou podpůrného, teplem tvarovatelného materiálu. Po zahřátí změkne, tento materiál napodobuje přesný tvar vaší nohy a v tomto tvaru ztvrdne, aby se dokonale přizpůsobil.

Prolite

  • Revoluční lehká konstrukce s přidanými výztuhami v klíčových zónách.

Memory Fit

  • Pokročilá technologie tepelného přizpůsobení vytváří plně personalizovanou skořepinu, manžetu a podšívku během několika minut.

Power Shift

  • Nezávisle nastavte předklon na 13° nebo 15° nebo 17°, jakož i flex index.

100 mm střední šířka

  • Legendární Hawx Feel, vysoce anatomická šířka 100 mm je zlatým standardem pro středně velké boty.
Atomic

 

Jméno značky: Atomic
Varianta:
Kategorie: Pánské
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (2 ks)
6 390 Kč
9 890 Kč Ušetříte 35 %