Zpět do obchodu

Registrace

ATOMIC HAWX PRIME 110 S GW

Pánské lyžařské boty ATOMIC HAWX PRIME 110 S GW 2023/24

9 990 Kč

ATOMIC HAWX PRIME 110 S GW

Kód: 6326/260
Neohodnoceno

Pánské lyžařské boty ATOMIC HAWX PRIME 110 S GW 2023/24

Tuhost a stabilita se snoubí s hladkou jízdou v lyžařské botě Atomic Hawx Prime 110 S GW, určené pro lyžaře, kteří rádi lyžují v nejrůznějším terénu, a poskytuje přesnou a pohotovou odezvu a také přívětivost technologie Legendary Hawx Feel. Technologie Prolite snižuje hmotnost a zároveň zvyšuje pevnost díky převratné lehké konstrukci s přidaným vyztužením v klíčových oblastech. Vnitřní botička Mimic Gold má tepelně tvarovatelnou předtvarovanou patu, kotník a jazyk, takže materiál botičky přesně kopíruje tvar vaší nohy a dokonale vám padne. Funkce Power Shift umožňuje přesně doladit náklek a flexi, zatímco podrážky Cantable GripWalk Grip Pads méně podkluzují při chůzi a zároveň zajišťují přenos síly jako standardní podrážka pro sjezdové lyžování. Model Hawx Prime 110 S GW nabízí tuhost a pevnost, které zvládnou širokou škálu podmínek, a celodenní pohodlí.

100mm středně široký skelet: Tento vysoce anatomický 100mm skelet s technologií Legendary Hawx Feel je zlatým standardem pro boty se střední šířkou v záprstní části chodidla.

3M™ Thinsulate™: Udržuje nohy v teple i v extrémně chladných a vlhkých podmínkách.

Memory Fit: Pokročilá technologie tepelného přizpůsobení vytvoří během několika minut plně personalizovanou skořepinu, komín i vnitřní botičku.

Mimic: Speciální tepelně tvarovatelný plast v oblasti paty, kotníku, jazyka a komínu kopíruje tvar nohy.

Jméno značky: Atomic
Varianta:
Kategorie: Pánské
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
9 990 Kč
12 990 Kč Ušetříte 23 %