Zpět do obchodu

Registrace

ALPINA T 15

Lyžařská obuv na běžecké lyžování ALPINA T 15

3 199 Kč

ALPINA T 15

Kód: 4065/42
Neohodnoceno

Lyžařská obuv na běžecké lyžování ALPINA T 15

Objevujte sněhem pokryté pláně v nových botách T15.

Ať si užíváte pohodové ježdění, nebo do toho šlapete, tyto boty vám umožní stabilní a elegantní jízdu, aniž byste slevovali ze svého pohodlí.

Podrážka je kompatibilní s vázáními systému NNN, Prolink a Tutnamic.

Disponují anatomickou stélkou a termoizolací, aby noha zůstala v pohodlí a suchu.

  • TPU

Opatek z materiálu TPU poskytuje pevné držení nohy a sevření paty; brání nežádoucím pohybům paty a dobře se přizpůsobí různým tvarům a velikostem paty.

  • PVC NEOPRÉN

Materiál PVC je pevný, lehký, měkký, pružný a zároveň vysoce odolný, zatímco neoprén si zachovává dobrou pružnost při různých teplotách a poskytuje tepelnou izolaci a ochranu proti vlhku a chladu.

  • STŘIH COMFORT

Střih  a tvar vnitřní "měkké" části boty zaručuje, že bota optimálně sedí na noze - Nejširší střih Comfort pro komfortní jízdu během celého dne.

  • TERMOIZOLACE THINSULATE

„Thinsulate“ umožňuje až dvojnásobně větší tepelnou izolaci boty. Dokonce i v extrémně chladných a vlhkých podmínkách poskytuje nohám maximální tepelný komfort.

  • FLEXE

U obuvi typů Classic a Combi jsou použity speciální komponenty a materiály s měkkou flexí, které poskytují botě maximální pevnost a kontrolu nad pohybem.

  • ANATOMICKÁ STÉLKA

 Anatomicky tvarovaná stélka výrazně přispívá k vertikální stabilitě nohy uvnitř boty, poskytuje pohodlí a zlepšuje tepelnou izolaci boty.

Jméno značky: ALPINA
Varianta:
Kategorie: Běžecké boty
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem (1 ks)
3 199 Kč